Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik telefon a jobb a kettő...

Melyik telefon a jobb a kettő közül és a SAMSUNG miért ilyen drága, miben jobb mint a másik?

Figyelt kérdés

Nekem főleg zenehallgatásra kellene és emiatt olyan kellene aminek nagyon erős az aksija.



[link]


[link]


2015. aug. 3. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor inkább windows phone-t vegyél szerintem, azoknak elég jó aksijaik vannak. A kettő am nincs egy kategóriában, az egyik a jelenlegi csúcsmodel, a másik pedig egy 3 éves, bár akkoriban felsőkategóriás teló.
2015. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Androidos telefonnak mindenképp hamar lemerül az aksija, már csak a rendszer és az alkalmazások a háttérben is hamar lemerítik.


A Samsung azért ilyen drága, mert jelenleg ez a legújabb csúcsmodellje. De zenehallgatásra nem tökmindegy a hardver maga? Ha legfőképp csak erre kell, az olcsóbbat venném.

2015. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel a zenehallgatás a fő cél így arra kell.

Meg hogy ne merüljön le, mert az LG-m egy óra után mehet vissza a töltőre olyan jó. Sony Xperia T-t akartam venni de nem kapható sehol és annak is ilyen rossz az aksija.

2015. aug. 3. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
am miért nem veszel akkor pár ezer ft-ért egy zenelejátszót..
2015. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!