Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HOGY TŰNHET EL EGY telepitett...

HOGY TŰNHET EL EGY telepitett játék a gépemről? Hova lett? A HELYET FOGLALJA?

Figyelt kérdés
Most telepitetem fel a c meghajtóra a sim 4-et, elvileg a program files 86x meppába... telepités vége, a tárhely megteltet jelez (a játék méretével kevesebb) de a jháték mégsincs sehol. Hiába keresek rá a keresőbe, ott se ad ki semmit. Ez meg mi?? Köszi a sígetséget
2015. aug. 3. 10:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sims4-et telepitettem fel, és a COMODO ingyenes tűzpajzs okozta a hibát. Létrehozott egy láthatatlan VROOT nevű mappában - a c meghajtóra - egy újabb program files (86x) mappát és ide telepitette a játékokat a gép automatikusan... pedig én a c meghajtón lévő közvetlen program files (86x) mappát jelöltem meg útnak, nem a VROOT-on keresztülit..

Mivel az egész láthatatlan volt, sem a gép keresője, sem én nem találtam hova lett a 10 gb hely... Végül a comodo letörlése a REVO UNINSTALLER-rel sikeresnek bizonyult, a játékot ujraraktam és mostmár a jó mappába tette.

2015. aug. 3. 17:05
 12/12 Trevor. ***** válasza:
Többek között ilyenek miatt nem használok vírusirtót.
2015. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!