Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összeállítana nekem...

Valaki összeállítana nekem állítani egy olyan PC-t amin a World of Warcraft: Mist of Pandaia fullon futna, amin a Skyrim realisztikus modokkal és rengeteg moddal is fullon futna illetve ami jó programozás tanulására is?

Figyelt kérdés
És hogy kb mennyi kellene rá?
2015. júl. 31. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Programozás tanulására már egy raspberry pi, vagy banana is jó, az pár ezer forint.


A Skyrim realisztikus modok közül a durvábbak azonban i7-et kívánnak meg fullon (bár felbontást nem írtál, gondolom full hd-re gondolsz), az pedig 80-100.000ft körül kóstál. És ez még csak a processzor. VGA-ból is megeszik egy GTX970-et, így vram tekintetében a 2GB is kevés oda, így jöhet képbe az R9 390x pl. Árgépezd meg, nem 2 fillér. 16 GB ram is kell ezen modok miatt, szóval én úgy vélem, valahol 300.000 ft alatt lehetne megállni árban.

2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez elég jó?


Processzor: i7-4790

Processzorhűtő: Deepcool gammaxx 300

Alaplap: Asrock h97m pro4

Videókártya: ASUS GeForce GTX 980 OC 4GB GDDR5 256bit PCI-E (STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5)

SSD-Meghajtó: Kingston 2.5" HyperX Fury 240GB SHFS37A/240G

Merevlemez: WD blue ezex 1TB

Gépház: Raidmax Cobra (zöld színű)

Tápegység: Fsp raider 550

Ram: 8GB DDR3 1600mhz

2015. júl. 31. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Azaz 16GB ram na.
2015. júl. 31. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Intel téren annyira nem mozgok otthonosan, de jónak tűnik. Persze vannak termékek, melyek ár/érték arányban borzalmasak (pl a gtx 980), így vga terén inkább támaszkodj az általam leírtra, ha a pénz is számít, nem csak a fogyasztás.

Az adott termékkategóriákon belül majd úgyis végez valaki finomhangolást.

2015. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!