Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]


170.000 körül láttam, mindennapi használatra, játszanék is rajta, azonban nem nagy igénnyel (wow, hots, cs:go, stb. tehát gta5 meg társai nem érdekelnek)


Azt olvastam hogy két magos, de i5. mennyire érdemes ezt így? mondták, hogy felér egy 4magossal a technológia miatt, hogy több szálon futtat (nem értek hozzá)


A LED kijelző jónak számít?


Érdekelne a véleményetek a konfiggal kapcsolatban!


Köszönöm a válaszaitok!



2015. júl. 30. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ennek a laptopnak a kistestvére van, viszont jobb videókarival (X550L). Az nagyon jó laptop, szerintem ez is az kell, hogy legyen, az i5 processzor nagyon jó, az enyémben i3 van és az is bőven elég a közelmúltbeli játékokhoz, nekem például nem lenne szükségem i5-re.

Verdikt: szerintem ennyi pénzért megéri ez a konfig, annyi, hogy én jobban örülnék egy 840m nek benne a 820 helyett.

2015. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pont most kérdeztek hasonlót:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

amit te találtál az gyengébb.

2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


esetleg ez jobb lenne? mi a véleményetek a dell-ről?


az ACER-nél mindig odaírák hogy linux. az azt jelenti, hogy csak linux, vagy hogy az jobban preferálja?

2015. júl. 30. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy ingyen olyan op rendszert tudtak rárakni, szerintem minden gép a windowst preferálja leginkább.
2015. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az Acert nagyon fikázzák, bár személyes tapasztalat nincs, de amikor az első kommentben említett laptopot kerestem sok rosszat olvastam az acerekről.
2015. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!