Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVDIA Geforce Gainward 9800Gt...

NVDIA Geforce Gainward 9800Gt 1Gb "Green Edition" túlmelegszik?

Figyelt kérdés

Szokás szerint húztam egy "picit" (+10-20%-ot) a videókártyán, de most +8Mhz-el többet mint eddig. Eddig ha túlhúztam a kártyát (50%-os hűtés mellett), akkor más játékokban csak elkezdett a kép hülyén viselkedni, rosszul megjelenő kimaradó textúrák stb... Most viszont a ventilátort 50% helyett 45%-ra tettem, így a videókártya elérte a 66 fokot is Shift 2 játék közben. Olyan 20 perc elteltével lefagyott a kép, a hang is beakadt és a numlockot se tudtam ki be kapcsolni...

Túlmelegedhetett vagy egyszerűen a kimaradó textúrák helyett most csak így jött ki rajta a túlhúzás tünete (mivel nem kapott elég feszültséget, mert azt nem lehet emelni), hogy lefagyott a gép?


2015. júl. 30. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha húzol rajta nehogy még kevesebb hűtést adj neki...

Húzd a hűtést 100%-ra úgy próbáld ki, ha minden jó próbáld megtalálni a hangsúlyt a hűtés és a hangja között. Amúgy egy ilyen hűtésű videókártyán mit akarsz húzni...

2015. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy alapból 30%-on megy a hűtő gyárilas, de mikor húzni szoktam 50%-ra teszem, de most visszább vettem 45%-ra..
2015. júl. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!