Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagy probléma a hangosan búg...

StreetS kérdése:

Nagy probléma a hangosan búg a processzor?

Figyelt kérdés
Úgy körülbelül 2 éve és 1 hónapja vettem egy laptopot, és a mai nap mikor csináltam a töredezettség mentesítést elkezdett hangosan búgni a processzora és azóta is hangosan búg. Úgy gondoltam, hogy túl melegedés miatt fordul elő így pihentettem. Viszont egy órával később szintén hangosan búgott.. Eddig soha nem csinált ilyet a mai napig. Ez nagy problémát jelent, vagy elképzelhető, hogy valamilyen vírust benyakalt a lapos és az pörgeti túl a processzort? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. júl. 29. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A processzor hűtő búg szerintem és lehet hogy rgy takarítás újrapasztázás megoldaná mert már rá fér mert gondolom ez nem volt még
2015. júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán lett felnyitva, mivel garanciás volt egészen mostanáig, talán ha három hete járt le.
2015. júl. 29. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!