Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény erről a "gamer"...

Vélemény erről a "gamer" konfigurációról?

Figyelt kérdés

GPU : Sapphire R9 380 4GB D5

CPU : Intel Core i5 4460

RAM : 2db HyperX 4GB DDR3 1866Mhz

HDD : Western Digital 1TB 64MB SATA3



Lenne két kérdésem:

Mekkora házba férne bele? Mekkora tápegység kellene? (ha lehet olcsón)



2015. júl. 28. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 10

A zalmannak tényleg vannak jó tápjai, sehol sem tagadtam, na az lx a maga roppant impozáns Hui Cheng elektronikájával nem ide tartozik.

Az meg, hogy a wpm verziók erősek +12V-os, a jelenleg is kapható QP pedig nevetségesen gyenge.


Azt meg látom nem értetted meg mit akartam, csak márka alapján nem lehet tápegységet ajánlani, még az enermax palettájára se lehet egészében rásütni az ajánlott jelzőt, pedig ők már közel sem ez a szint.

2015. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, ezt én aláírom, hogy nem lehet egy egész márkát kijelölni. Viszont kell adni egy útmutatást. Pl. az FSP-t is ajánlják, de a 6500 ft-os OEM tápjuk szerintem még sehol sem volt tesztelve, így nem tudni, mit lehet várni tőle.

Viszont ha tudja, hogy mely gyártók kínálatát nézze, hol keressen, akkor feltételezhetően az alkatrész listáját frissíti a választott termékkel, amit mi tudunk véleményezni.

2015. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!