Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel processzor vásárlás...

Intel processzor vásárlás esetén kell valamire figyelni (laptop)?

Figyelt kérdés

Szóval van egy laptopom amiben kicserélném a processzorom egy intel pentium g3440 processzorra (legalábbis ilyet néztem ki 20 ezer érték körül).

A laptopban valamilyen intel celeron m 1.73 ghz típusa van. Memóriakártya ddr2-es. Mit kell figyelembe venni? Kompatibilis?


2015. júl. 26. 17:57
 1/6 Trevor. ***** válasza:
Laptopba hogy akarsz asztali processzort tenni?
2015. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet cserélni.
2015. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Max. ha nem integrált processzorod van, lehet raksz bele egy laptophoz való procit. De azt más helyen kell keresned, a laptopprocesszorok közt.
2015. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Trevor, ha én computer zseni vagyok akkor szerinted miért kérdezek ilyet?
2015. júl. 26. 19:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen az integrált processzor, de láttam videót ahogy laptopba a processzort bepasztázzák. Mivel hozzáértő nem vagyok ezért egy hozzáértő tenné be, de valami fogalmam nekem is legyen és hogy hogy ne feleslegesen költsek. Az lesz hogy a laptopot beviszem a boltba és megnézzük mi lesz.
2015. júl. 26. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj ez fáj... Laptopban drágább procit cserélni, mint venni egy tisztességes laptopot újonnan...
2015. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!