Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan bolt ahol régebbi,...

Van olyan bolt ahol régebbi, a maga idejében erősnek számító de azért ma is jónak mondható videókártyákat lehet venni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak használtan, vagy az ebay-en. De ha esetleg látsz valahol újat, akkor nem érdemes megvenni az eredet árán.


Azon az áron fogod kapni, mint amilyen áron kijött.

Szerintem felejtsd el..

2015. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eredeti áron akarom hanem olcsóbban. Abban bíztam hogy van olyan bolt ahol kallódik még néhány darab és meg akarnak szabadulni tőle, persze kedvező áron.
2015. júl. 26. 14:37
 3/6 Komplikato ***** válasza:

Használtan. Hardverapro.

Éppen előbb csodálkoztam rá 23K áron egy HD5990-re (2db HD5870 egy nyákon) 2x1600 steam processzor ... röpke 300W fogyasztás meg a porszívó hang.

Persze körülnézel lehet ám más, olcsóbb, jobb cuccokat, meg régi GTX kártyákat is lelni. Boltban biztos, hogy sokkal drágábbak lennének.

2015. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:

"Nem eredeti áron akarom hanem olcsóbban. Abban bíztam hogy van olyan bolt ahol kallódik még néhány darab és meg akarnak szabadulni tőle, persze kedvező áron."


Normális országok normális boltjaiban van ilyen, de eleve NAGYON régit ők sem tartanak, pont azért, mert új generációnál olcsón adogatják a régit, hazaiakkal ellentétben. Itt meg ha Gipsz Jakabnak beakadt 160.000-res áron egy kártya ami máshol már 60K sem volt mikor utoljára kapni, akkor se adja olcsóbban, inkább levágja saját kezét.

Elvileg a nagykerek igen kis részénél van BÖRZE, ahol a javításból visszajött, hiányos csomagolású és régi vasakat lehet olcsón megkapni, de oda PC boltos ismerős nélkül kb. esélytelen.

2015. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:

[link]

Esetleg helyi PC bontó.

2015. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Figyelj, én olyan fullos 2003as radeon 9600 128mb videkártyát tudok adni :D

Egyébként főleg használtan tudsz ilyen videokártyákhoz hozzáférni.

2016. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!