Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive másolási hiba? HELP PLS!

Pendrive másolási hiba? HELP PLS!

Figyelt kérdés
Letöltöttem DVD formátumú filmet(ISO) Egy 8GB os pendrive-ra akarom felmásolni, de azt írja ki, hogy írásvédett, szüntesse meg az írásvédettséget. A filmre kattintva,Tulajdonságok, és ott le is vettem az írásvédettséget, de nem jó. Hogyan tudom felmásolni pendrive-ra a dvd formátumú filmet, hogy meg tudjam nézni DVD lejátszón USB porton keresztül?

#pendrive másolási hiba #pendrive írásvédettség
2015. júl. 26. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemezre kéne írni, te nagyon ész. A pendrive-ot sem fat32-be kéne formázni, ha 4 gigabájtnál nagyobb fájlokat teszel rá...
2015. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Filmeket nem ISO-ban szokták tárolni tudtommal. Exfat, ha a DVD lejátszó támogatja.
2015. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondolom aki ezen az oldalon feltesz kérdést az nagyon ész... Tudod egyáltalán hogy milyen oldal ez nagyon ész ?


Ha nem tudsz normálisan segíteni az embereknek, akkor neked nincs itt semmi keresni valód "barátom".


Remélem, majd neked is így fog reagálni valaki a kérdésedre.

2015. júl. 26. 12:27
 4/7 A kérdező kommentje:

Trevor

köszönöm!

2015. júl. 26. 12:27
 5/7 lali51 ***** válasza:
A pendrájvon szüntesd meg az írásvédetséget. Nincs rajta egy kapcsoló?
2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megszüntettem az írásvédettséget, már sikerült felmásolni a filmet. csak az a bibi, hogy így nem fogja látni a dvd lejátszom USB-n keresztül a dvd filmeket.
2015. júl. 26. 13:41
 7/7 Komplikato ***** válasza:

"Hogyan tudom felmásolni pendrive-ra a dvd formátumú filmet, hogy meg tudjam nézni DVD lejátszón USB porton keresztül?"


Konkrétan? Sehogy. DVD lejátszónál vagy kiírod lemezre vagy ha támogatja (de ezt média lejátszó dobozok szokták, DVD nem) akkor ISO-t meg tudja nyitni a pendrive-ról. Elképzelhető, hogy olyan formára kell konvertálnod amit a lejátszód USB-n támogat is (Divx, Xvid, H264, WMV) és olyan konténer fájlba (AVI, MKV, stb.) és persze olyan hang kódekkel.


Ha írásvédettségre hivatkozik a következők lehetnek:

1. Tényleg írásvédett, kapcsold ki.

2. Kezd meghalni vagy meghalt a memória vezérlő és/vagy túl sok írás miatt a pendrive. Kuka.

3. Hamis kínai Pendrive ami valójában 2GB és ha többet akarsz ráírni akkor jön ez a hiba.

4. FAT32-re van formázva, ahová ugye 2GB-nél nagyobb file NEM másolható. Le kell formázni NTFS-re és/vagy át kell konvertálni, előbbi könnyebb.

2015. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!