Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy haverom elküldi a...

Ha egy haverom elküldi a merevlemezét és én felteszem neki rá az XP-t az ő gépén elindul a windows?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak fog egy kicsit szarakodni a driverekkel, mert gondolom nem egyformák az alkatrészek.
2015. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
Jó esetben elindul, de valószínűbb, hogy valami hibaüzenet miatt el sem kezdi betölteni az XP-t. Sajnos az XP még nem kezeli olyan jól a hardverkörnyezet változását, mint a WIn8 vagy Win7.
2015. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak a VGA egyforma :D de gondolom driver telepítővel meg lehet oldani
2015. júl. 23. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fog működni.
2015. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam bejött valami indítási hibaelhárító utána jó volt
2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha barátod inkább menj át hozzá és telepítsd
2015. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én két teljesen azonos gépen próbáltam ezt ki, minden ugyanolyan volt hardverileg, kivéve az alaplap sorozatszáma, amit azonnal fel is ismert és nem volt hajlandó elindulni.

Szerintem is menj át hozzá és nála telepítsd.

2015. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
9-ik 10-ik már megoldotta vett új géped jobbat mint a régi de ezzel az a baj h ritkán találkozunk mivel több mint 300Km távolság van közöttünk :D
2015. júl. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!