Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a laptopnak kb. hány...

Ennek a laptopnak kb. hány MB-os a videókártyája?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 23. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Megosztott memóriát használ, amit a rendszermemóriából vesz el. Attól függ, hogy a BIOS/EFI mennyit engedélyez, illetve te mennyit állítasz be.
2015. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, de a maximum mennyiség 1,7 GB. Persze ettől még egy gyenge kártyáról van szó.
2015. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem baj csak ilyen gyenge játékokat vigyen
2015. júl. 23. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet beállítani?
2015. júl. 23. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban valahol val olyan, hogy shared memory vagy hasonló és ott beállítható. Túl sokat nem érdemes adni neki, mert érdemben nem gyorsítja (gyenge a GPU és ez az elsődleges szempont nem a memória mennyisége) azaz csak a rendszer elől veszed el! A kis gépünkben van egy APU egység, aminek ennél sokkal erősebb az integrált videója és annak is 512MB memóriát osztottam meg. Amiket kipróbáltam játékokat azoknak elég is (kíváncsiságból megnéztem, hogy gyorsabban fut-e az adott játék, ha 1GB-t memóriát osztok meg neki és ahogy sejtettem: nem lett gyorsabb). Szóval 512MB-nál többet kiosztani szerintem felesleges az integrált videovezérlők nagy többségénél.
2015. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!