Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet lenne érdemes...

Milyen gépet lenne érdemes összeépíteni max 300000 ft-ból?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a játékok a legmagasabb beállítások mellett fussanak és pl. egy 5 perces videó renderelése ne 10 percig tartson

2015. júl. 22. 15:36
 1/4 anonim válasza:

Hát a lényeg hogy ne csak a gpu és a cpu-ta költs. Minőségi táp kell(pl fsp raider sorozat), minőségi alaplappal.

A cpu-nál ha sokat renderelnél akkor i7 ha inkább csak játékra kell akkor i5-öt ajánlok.

Gpu-nál viszont az dönt mennyire hosszútávra veszed, de nagyon sokáig az sem lesz aktuális. Legyen legalább 2gb gddr5-ös memóriája, legalább 256bites busz, és 900mhz vagy nagyobb magórajelű kari.

A többi attól függ mennyi az igényed(hdd,ssd,dvd rom).


Gépösszerakáshoz ajánlom az ipon webáruház gépösszerakóját, nem feltétlenül ott kell venni, de úgy át tudod látni az alkatrészeket.

2015. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok: mégy egy jó proci hűtőt hagytam ki(pl coolermaster vagy noctua) és legalább 1600mhz-es 4gb ram(de inkább már manapság 8gb kingston, corsair, g-skill)
2015. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak játékra kéne. De azok is jó lenne full hd-ba futnának. És lehetőleg 2-3 évre tervezem
2015. júl. 23. 10:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Inteleknél úgy tudom a gyári is jó, ha nem hajtom túl.
2015. júl. 23. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!