Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a videókártyák kompatibil...

Ezek a videókártyák kompatibilisek Inteles alaplapokba?

Figyelt kérdés

Már konkrétan lehetetlen csak amd-s kártyákat találni, ez a két kártya a csodával egyenértékű amennyiben inteles lapba való


[link]


[link]



2015. júl. 22. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Full mindegy hogy intel vagy amd, ha pci-e x16-ba belemegy, akkor jó...
2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek szart se érnek, tök felesleges megvenni őket.

Mi a géped többi alkatrészének a típusa?

G.

2015. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem 10 éves AGP alaplapod van akkor elvileg jó bele.
2015. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egy hp dc7900-ba lesznek


Nem mindegy milyen a kártya ugyanis én csúnyán megjártam vele: volt egy Fujitsu gépem és rendeltem bele egy PCI-E Radeon kártyát és be sem kapcsolt a gép amig benne volt a kártya, csak hármat sipolt

Ezért nem mindegy, hogy AMD Radeon vagy Geforce kártyát vesz az ember


Egyébként nem is akarok nagyobb összeget beleforditani a gépbe, nem érné meg

2015. júl. 22. 22:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként :)
2015. júl. 22. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Használt 7750, és akkor nem dobtad ki a pénzed és VGA fronton még 5 év múlva is lesz egy netezős/filmezős géped.

Az utolsó kommented pedig bocs, de nettó hülyeség. Semmi köze a VGA márkájának ahhoz, hogy megy-e a cucc egy adott gépben.

G.

2015. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én csak azt irom ami történt, a kártya egy radeon mittudomén milyen tipus volt, beleraktam a gépbe ( mivel pci-e-s kártya volt) és három sipoláson kivűl és a sötét képen kivűl semmit nem mutatott

Lehet, hogy én vagyok a hülye de két cég gyárt alkatrészt az Intel és az AMD és ezek egymással nem kompatibilisek

2015. júl. 23. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg számtalan cég gyárt alkatrészt, de ha már VGA, akkor 3, mégpedig nVidia, AMD és Intel. Dedikált VGA-t meg csak kettő, az nVidia és az AMD.

Szóval maradjunk annyiban, hogy nem ez volt a gond és még mindig a használt 7750-et javaslom.

G.

2015. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!