Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop jobb?

Melyik laptop jobb?

Figyelt kérdés

1: AMD A4-6210 1.80GHz processzorral, 4GB DDR3 memóriával, 17,3"-es kijelzővel, 500GB merevlemezzel, Windows 8.1 operációs rendszerrel, DVD-RW meghajtóval, AMD RadeOn (R2/3/4/5/6) integrált videokártyával.


2:Intel Pentium 3558U 1.70GHz processzorral, 4GB DDR3 memóriával, 17,3"-es kijelzővel, 500GB merevlemezzel, Windows 8 operációs rendszerrel, DVD-RW meghajtóval, Intel HD Graphics (2/3/4/5/6000) integrált videokártyával.


Tudom, nem sokban tér el de a proci és a videokártya más, másban ugyan az. Melyik jobb? Az első HP a második Lenovo!



2015. júl. 21. 12:00
 1/1 BM-Striker ***** válasza:

A 2 hasonló kategória teljesítményben.



Az információ hiányos, de meg tudatm állpítani típusokat


Én HP Pavilon 17-et választanám főleg a jobb szervízháttér miatt.



Lenovo B50/Z50 eléggé el lett fuserálva a tapasztalataim szerint, főleg az kifejeettn vállalható minőségű elődjéhez képest.



Egyébként én inkább egy i3-aS Dell Inspiron 5749-et ajánaléanék az olcsó 17 colosok közül

Ez most kifejezetten jó áron van:

[link]

2015. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!