Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg milyen AMD processzor...

Jelenleg milyen AMD processzort érdemes vásárolni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek processzorvásárlás terén! Legszívesebben Intelt vennék, de az sajnos nem kivitelezhető számomra... Így maradok az AMD-nél.


Nincs sok pénzem erre az alkatrészre, maximum 35.000Ft-ot szánnék rá! Multis játékokra is használnám a gépet! Mit ajánlotok? AM3+ vagy FM2+? A válaszokat előre is köszönöm!



2015. júl. 20. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A merevlemezt is cseréld és akkor jó gép lesz. Ha nem cseréled akkor elég lassú lesz és az a merevlemez nagyon nem éri meg. Azt rakd be amit linkeltem és király lesz. :D
2015. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Trevor. ***** válasza:
Pentium-ot érdemes i5-re cserélni, o3-at kevésbé. Én is így tettem, amikor lecseréltem a Pentium G3420-at i5-4460ra. De egy X4 860K húzva nagyon erős tud lenni az árához képest.
2015. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

És megveszi az i3-at..:D Öreg, az i3 egy régi masina..az x4 új, és gyors...gratulálok!

Tulárazott intel!

2015. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

# 13


Szépen fogalmazva is nézz ennek még utána.

2015. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Bár az AMD procikat nem ismerem, azt tudom hogy egy i3 még mai játékokra is elég tud lenni. Nem is annyira drága, viszont kiváló. Nekem i3-4160-om van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Talán azért tűnik túlárazottnak az intel egy AMD felhasználónak, mert nincsen olyan procijuk ami fel tudná venni a versenyt akár egy i3-al.

Majd meglátjuk mit alkot az AMD az új prociknál. De remélem valami normális nevet kapnak, mert nekem nagyon nem megjegyezhetőek ezek az fx meg jdhha65xfsk bla nevek.

2016. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!