Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roccat Kone Pure White Edition...

Roccat Kone Pure White Edition mennyire jó egér multi fps játékhoz pontosabban counter strike global offensive?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most szeretnéd ezt az egeret megvásárolni?
2015. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ismerősöm vesz ilyent azért kérdezem,lehet én is be ruháznék csak így előre szeretném tudni hogy jó választás e?
2015. júl. 20. 03:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tragikus, de a jótól messze van.


Ne vegyetek lézeres egeret... Ez éppen már elmegy szódával, de nem jó.


Egy opticallal jobban járnátok. De még jobban egy nem roccattel, hanem mondjuk egy Logitech példánnyal.

2015. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a4tech x7 egerekben is van logitech m5xx szenzorral ellátott azok még is csak olcsóbbak. haver már meg rendelte az egeret majd kiderül.. de ez nem a gagyi szenzoros lézer egér azt néztem. személy szerint én optikait használok most erre meg én tudom mondani hogy szódával el megy:D
2015. júl. 20. 05:39
 5/7 anonim ***** válasza:

A logitech m500 nem gamer egér.


Az a4tech 1 fos.


Igen azért mondom, hogy ez szódával elmegy, ennek már csak 1-2 kisebb baja van, de van neki azért... :)

2015. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a4tech x7 xl 750bk olyan szenzorral rendelkezik mint a felső + 10 ezres egerek .. tehát konkrétan ki jelenteni hogy f.s nem nonszesz. na meg hát anyag használatra is jó .
2015. júl. 20. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy barátja vagyok a Roccat egereknek (jelenleg is egy XTD-t hajtok), de már a Kone Pure-ból is van optikai változat, én inkább azt venném.
2015. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!