Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás lenne a videókártyám?

Hibás lenne a videókártyám?

Figyelt kérdés

Böngészés közben tehát semmi videózás alatt 60-62 fokos a videókártyám, mikor nincs terhelés alatt 55-58 fokos!

Terhelés alatt 77fokos max de akkor olyan 70% ventifordulattal.


A kártyám Gigabyte G1 gaming R9 390 8gb winforced 2 (két db ventilátoros) szerintetek így vissza küldjem garanciáztatni?


Házam eléggé szellős Corsair 300R, szobámban nincs meleg klímázott helységben mérve.


Sajnos külföldi oldalon nem vagyok otthon, és videót sem láttam hogy ennél a típusnál az ilyen hőmérsékletek normálisak? Magyar oldal meg ugye nincs erről a típusról.


2015. júl. 19. 19:37
 1/2 Trevor. ***** válasza:
Szerintem hardveres GPU gyorsítást használ a böngésző, azért ilyen meleg. Ha nem fut semmi, csak az asztal van megnyitva, akkor hány fokos?
2015. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ha nincs megnyitva semmi tehát az asztal van csak akkor 55fokos, 60 fok alatt leállnak a ventilátorok és passzívan hűt.
2015. júl. 19. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!