Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX-nél ha vettem komplett...

PCX-nél ha vettem komplett gépet, de bővíteni szeretném, akkor el lehet küldeni hogy ott berakják?

Figyelt kérdés
futárral vagy postával lehet ezt igénybe venni ha lehet? háztól házig garancia van

2015. júl. 19. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
neked kell beszerelni a cuccot.. a pcx alkatrészekre adja a garanciát tök mind1 hogy alkatrészenként rendeled és magadnak rakod össze vagy velük rakatod össze nem látnak különbséget
2015. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
100%
A Háztól-házig garancia keretén belül biztos nem. (Mert nem garanciális dolog) elképzelhető, hogy valami módon meg tudod dumálni őket, de az biztos ráfizetéssel jár. Jobb lenne, ha a környezetedben találnál valakit, mert nem egy nagy dologról van szó. Az más kérdés, hogy nem akárkit engedsz be szívesen a lakásba.
2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vissza lehet küldeni, de ráfizetsz! háztól-házig garancia csak akkor érvényes, ha az eszköz hibás! A hibás eszköznek, ingyenes a szállítása! Ha te küldöd fel, akkor a futár díját is te fizeted (irányonként 2.000 ft)+alkatrész+beszerelés. A beszerelés 5.000 ft-ba kerül, de nyilván nem számolnak annyit szerintem ha egy RAM-ot akarsz belerakni, bár ezt otthon is megtudod oldani.


Így vagy úgy ez minimum 5.000 ft-ban benne van ha felküldöd nekik.

2015. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

A szolgáltatásaik között nincs ilyen, de jó pénzért nem kizárt, hogy meg tudod velük dumálni.

Valószínű mind anyagilag mind időbe jobban járnál, ha másvalakivel oldanád meg.

2015. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ez a dolog nem vonja meg a garanciát? tehát kiszedetem a tápot berakja valaki más akkor az nem garancia vonó dolog ugye?
2015. júl. 19. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Nem. A garancia alkatrészenként külön van, tehát akár ki is szedhetsz valami a gépből és eladhatod vaterán, a garancia ugyanúgy megmarad.
2015. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!