Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapok kék halált windows...

Tóth Renátó kérdése:

Miért kapok kék halált windows xp-n mikor csatlakozni akarok 1 wifi hálózatra?

Figyelt kérdés
A windows 7-nél semmi gond nem volt vele.DRIVE_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAl feliratos blue death képernyőt talál.Az athw.ys file-nél találja a hibát.Én a rosz illesztőprogira gyanakszom.Ha tudtok sp2-es xp-hez dreiver,akkor linket kérnék.Néztem a laptop oldalán,de ott csak win 7-hez van.A wifi kártya egy Atheros AR5B97.

2015. júl. 13. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha a laptop oldalán Windows 7 driverek vannak, akkor azt kéne használni. Ugyanis ezeket a gépeket nem tesztelik XP-re, nincs optimalizálva. Ebből nagyon sok hiba származhat.

SP2? Duplán rossz választás. Annak 5 éve lejárt a támogatása.


Amúgy itt a legújabb driver hozzá.

[link]

2015. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszatérek szerintem 7-re.Csak azt nem értem,hogy a régebbi linuxok tökéletesen mentek rajta.Még illesztők se kelletek hozzá.
2015. júl. 13. 19:23
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Azt kell használni, ami működik. Senki nem tiltja hogy Linux is Windows 7 is legyen rajta. Egyik célra ez jó másik célra meg az.

Még egy régi Linux is jobb, mint egy támogatás nélküli Windows.

2015. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi volt a gond.Egy usb web stick adta meg a megoldást. lol Az sp2-es xp-knél hiányzik egy két cucc a wifi hálozat kezeléséhez.De sajna tönkrement az sp3-as xp-m lemeze.Szerintetek,melyik a legjobban használható.hasonlók kellenének,mint a Daytona.
2015. aug. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!