Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adhatnám el 3...

Mennyiért adhatnám el 3 hónapos HP Pavilion 17-F102NH laptopomat?

Figyelt kérdés

[link]


Több éve laptopom van (régen pcm volt) azért vettem meg, de rájöttem, hogy úgy se cipelem sehova, illetve mióta okostelefonom van nem is vinném mert szinte minden dolgot eltudok intézni vele.

Ár/értékarányban meg nyilván a pc sokkal jobban megéri!


120ezer reális?!



2015. júl. 13. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az alapján amit írnak róla a vélemények között, én biztos nem adnék érte annyit. De én elég kevés dologért adnék annyit. Játékra nem igazán jó, bármi másra meg túl erős.
2015. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Új Lifebook kapható i3 3110 procival 110e-ért, viszont nem 17.3"-os.

A te processzorod jóval gyengébb, RAM is 1333 csak, de 8GB. Van még rám garancia. Talán elmegy ennyiért, aki 17.3-ast keres olcsón. A processzor gyenge...

2015. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
110-120 realis ar, bar ugy gondolom, hogy ha valaki egy kicsit is utanaolvas, akkor nem igazan fog venni Pavilion szeriat, foleg nem AMD processzorral. Emiatt lehet, hogy tenyleg eladni csak kevesebbert fogod tudni.
2015. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80 ezer reális. Asztali pc kellett volna.
2015. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!