Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HiTech kérdés. Telefon géppel...

HiTech kérdés. Telefon géppel összekötés?

Figyelt kérdés

Csak hozzá értőknek!

Nem éppen mindennapi kérdés ez. Lenne egy HiTech ötletem ( javítsatok ki ha ez nem az ). Szóval, telefon csatlakoztatva a géphez ( Windows Phone ). A monitor mellé van rakva mint 1 gps az ablakon a kocsiban. Hogy tudom azt megoldani ,hogy amikor hívnak a számtógép hangja elhalkul, szól a csengőhangom, a gép kijelzi ,hogy hívnak, egérrel fel tudom venni, és ki van hangosítva ? Tudom nagyon durva de érdekelne meg lehet-e valahogy oldani valahogy. Köszönöm előre is .



2015. júl. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd ha kijön a win10 akkor elvileg lehet majd ilyet csinálni, hogy a telefont összekötni a géppel, ha mind2 eszközön ugyanaz a rendszer fut
2015. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a mac tudja. A windows meg le van maradva ebben, de nagyon.
2015. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felteszem van ilyen program, vagy ha nincs, akkor is lehetne csinálni, technikailag semmi akadálya.
2015. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!