Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó féle ez a...

Szerintetek jó féle ez a gamer pc? Szerintetek mennyi a reális piaci értéke?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Itt a konfig , árat nem írt ki a gyerek.Ha jól számolom(aztán lehet , hogy nem :) ) az új ára 400 ezer körül mozoghat, de mivel ez használt , így szerintetek mennyit érhet?

Szeretnék venni magamnak egy jó kis gépet és ezt néztem ki, persze ha jó áron adja a gyerek.

Válaszokat köszönöm előre is!


[link]


2015. júl. 11. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
230-250 közt szerintem teljesen okés az ára.
2015. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen újonnan nem 3 forint az tény, önmagában az alaplap 40.000 - 50.000 forint. Szerintem 300.000 forintot simán elkér érte, ha nem többet... Eléggé böszme egy konfig.
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy Raijintek Arcadia ház is megfelelne, az 8E újonnan.

Táp oké, ha SLI is érdekel.

Alaplapból 35E-ért már van ami 8 fázisú és SLI-t is tud.

Hűtő elég drága, egy Raijintek Themis evo is BŐVEN elég.

16gb memória előnyösebb ha 2x8gb.

SSD nem garis HDD-ra alig 1 év van.


Szóval ezekből az következik, hogy egy újonnan rosszul összeválogatott, ezáltal túlárazott gépről van szó, amiért a gazdája viszont gondolom jó árat akar kapni.


Szerintem


MBO 30E

CPU 60E

HŰTŐ 8E

RAM 25E

VGA 95E

PSU 20E

HÁZ 15E

HDD 10E

SSD 10E


Ez 273E. Így amit adnék érte egyben az max. 240E.

2015. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Persze aki szeretne írhat még nyugodtan!

Tehát ha tegyük fel 300 ezret kér érte a gyerek akkor jobban járok ha 300 ból egy új gépet rakok össze hasonló paraméterekkel( proi , vidkari maradnának ) , csak az olcsóbb jól összeválogatott alkatrészekből?( bocs ha ez az utolsó mondat kicsit értelemtlen lett)

2015. júl. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!