Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor tudok-e tenni valamit?

Ilyenkor tudok-e tenni valamit?

Figyelt kérdés
Asusp5pe-vm alaplapom van, amibe integrált videó kártya van. Tegnapelőtt felvettem a win7-est, és elkezdtem keresni az alaplaphoz drivert, hogy telepítsem fel, de ugye nem találtam, mivel a win7 nem támogatja már ezt az alaplapot. Tudom-e esetleg más driverrel helyettesíteni ami kompatibilis az alaplapomhoz, vagy semmi esélyem, hogy videó kártya legyen feltelepítve a gépemre? A hang az megvan, mert külön hangkártyám van, csak a videó kártyával van gond, és az alaplappal, mivel nincs támogatás a win7-re.

2015. júl. 11. 13:09
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Ha 32bites Win7-et telepítenél (ha jól látom, memóriából úgysem tudsz 4GB-nál többet beletenni) akkor az WinXP-s driver-ek jók lesznek.

[link]


Saját kézzel szoktam az Eszközkezelőben:

[link]

2015. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!