Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik az, hogy egy laptop...

Viraag1 kérdése:

Létezik az, hogy egy laptop ennyire leépül?

Figyelt kérdés

Spec: Lenovo G580


Intel Pentium B960 2.2 Mhz

6GB 1600 Mhz RAM

NVIDIA GeForce GT 630M


Amikor megvettem 2 évvel ezelőtt, akkor még a játékokat is elég szépen vitte most meg már az 1080p-s youtube videók is megizzasztják.

Azzal tisztában vagyok, hogy a játékok eszméletlenül sokat fejlődtek, szóval az, hogy a játékok már egyáltalán nem mennek nem csoda...

De a Youtube-ra nincs magyarázat. vagy mégis? Lehet ez ellen védekezni?

U.i.: van egy kisebb melegedési probléma, nem tudom, hogy ez befolyásolja-e a teljesítményt.


Válaszokat előre köszönöm!



2015. júl. 10. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallottam valami olyasmit, hogy arra a meghajtóra, amin a rendszer van arra nem kellene semmit telepíteni. Ez megelőzheti ezt a problémát?
2015. júl. 10. 21:47
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


#2 particio kell a rendszernek 60GB legalabb, tepepithetsz ra programokat de jatekokokat masikra erdemes, es az adataid is zene film stb

2015. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A melegedési probléma befolyásolhatja a teljesítményt, mielőbb meg kellene oldani.

Nekem 4 éves a laptopom, i350m (2.27 GHz), 4GB RAM, HD5470 videókártya, rendszeresen takarítva és karbantartva. Igazából nem tudom elmondani mit csinálok karbantartás címszó alatt, évente kitakarítom a portól, időnként törlöm az ideiglenes fájlokat és nem telepítek minden hülyeséget, ennyi az egész. 4 éves a rendszer (Windows 7) és még mindig közel tökéletes állapotban van. Youtube 1080p felbontást meg sem érzi a gép. Játszani viszont nem játszok.

2015. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!