Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopomba erősebb hűtőventilá...

Laptopomba erősebb hűtőventilátort venni?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék venni bele egy hűtő ventilátort, erősebbet, akkor menyit kéne érte fizetnem, és ennyivel lenne jobb? És egyáltalán megoldható lenne ez? Egy Acer Aspire 5733Z-ről van szó.

2015. júl. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, nem. Adott a méret, a furatok helye, a hűtőborda szélesség stb.

Egy tisztítás viszont lehet aktuális? Portalanítás, és a processzor pasztázása, valami jobb pasztával. Sokat számít, kb 5-8 C-t is a minőségibb paszta. A ventilátor lapátját is szépen megtisztítani...stb.

2015. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán valami slim kialakítású ventire át tudnád mókolni, de egyrészt nem tudom mekkora fére be oda (és lehet-e kapni mondjuk 80mm-es slim ventit), másrészt meg lehet halkabb lenne tűle, de a slim ventiknek nem igazán van nagy légáramlata.

Ha nincs akadály (tehát befér, be tudod szerezni, stb), akkor olyan 2-3000Ft-ból megoldható lenne.

Szerintem jó ötlet, de a megvalósíthatósága kérdéses.


Inkább vegyél egy jó notebookhűtő-alátétet. Az kb. 3-8000Ft között van.

2015. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!