Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet madzag nélküli...

Hol lehet madzag nélküli egeret venni pícihez?

Figyelt kérdés
Drót nélküli egér kellene.

2015. júl. 7. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
google bas.zki
2015. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hon van?
2015. júl. 7. 20:44
 3/8 Neuhauser László ***** válasza:
7%
Teszkó, számtech bót estébé kérdezzél ottan osztan leszen egérkéd aminek nem kell a farkát a gép seggébe dugeszolni
2015. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Laci, elősző is nyomd meg a c-t tudod lacccci, másoccó nem tudom mivel váltottam ki ezt a beszédet Csak segítséget kértem de látom vannak még parasztok de megnyugodhacc ment a piros kezecskéd
2015. júl. 7. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Szerinted hol tudsz venni perifériát a gépedhez kérdező?



Na ugye!

2015. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt még egymásnak estek, azért szögezzük le, a kérdés sem üti meg azt a mércét, amit kéne.

Tény, hogy a válaszolók sem érik el a minimálisan elvárható színvonalat, de ha már a másik írását kritizálod, előbb nézd meg, hogy te mit írtál!

Mit jelent az, hogy "pícihez"? Mi az a "píci"? Mert ilyen magyar szó NINCS. Olyan van, hogy "pici", na de akkor meg értelmetlen a kérdés. Pici mihez akarsz egeret venni? Pici macskához?

Persze, a szövegkörnyezetből sejthető, hogy te PC-re gondoltál, csak nem sikerült helyesen leírni. (És eléggé érdekes, hogy a PC-ből hogy lett "píci"?)

Helyesen leírva: "PC-hez". Vagy leírhatod fonetikusan: "pécéhez". Vagy ha nagyon majmolni akarod az angolokat, akkor is fonetikusan leírva "píszí", bár ez így egyrészt tök helytelen, másrészt meg nem értem, miért nem lehet valamit rendesen, magyarul kimondani?

Vagy egyszerűen csak mondd azt, hogy számítógép. Felesleges idegen szavakkal előhozakodni, pláne, ha nem tudja rendesen leírni az ember. Van rá szép magyar szó: "számítógép".


Azt az egeret meg inkább nevezd vezeték nélkülinek.


A kérdésedre a válasz: akármelyik számítástechnikai szaküzletben, de már sok irodaszer- és papírboltban, meg hipermarketben is lehet kapni.

Ha rám hallgatsz, elmész a legközelebbi számítástechnikai boltba, elmondod, hogy vezeték nélküli egeret szeretnél, ők mutatni fognak kb. fél tucatot, te pedig kiválasztod azt, amelyik neked leginkább tetszik. Még tanácsot is kérhetsz tőlük, hogy ők melyiket javasolják.

2015. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6

Akkor elárulom a nagy titkot: A kérdés poén akar lenni. Ez így jó is, épp csak a humor, a jó ízlés és a megfelelő közeg hiányzik.

Gondolom és remélem valami modi törli az egészet, már pár órája jelentve.

2015. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Simon, köszöntem a segítséget akkor már mindent értek sajnos én nem vagyok tudatos az ilyen dolgokban csak a fiú mondta hogy drót nélküli egér kő neki és emiatt írtam ki. Kérném a moderátorokat ne töröljék a kérdést mert tényleg nem a poén vezérelt, ahogy azt az útolsó rosszindulatú válaszadó írta, Illetve ha valaki más is elakad mint én, segítséget nyújtson neki ez a kérdés és ne legyen több fennakadás!
2015. júl. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!