Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárlni. Sajnos nincs pénzem "gamer" laptopokra.

A lehető leges legolcsóbb laptopot szeretném vásárolni, amin jól elfut a FIFA 15. Tudnátod ajánlani, esetleg segíteni választani?



2015. júl. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy nallatok mi az arkulombseg mert en romaniaba lakok de nekem van egy gepem amit jatekra hasznalok de meglepodtem (story:akartam egy laptopot office es internet bongeszesre ugy hogy az akuja nagyon sokat tartson de nagyon olcso legyen es nagy 15-16-17 inches korulneztem a helyi boltokba es arra bukkantam hogy eppen keszleten nem vollt de talaltam egy HP 15 notebook gepet ami 15.4 inch widescreen es eleg profi , az vollt a megdobbento hogy 1 hetre ra mar hivtak hogy megjott jojjek erte , minden ok hazavittem feltettem egy win 8.1pro 64 bites windowst es amikor proba szerencse celbol feltettem a sniper elite v2 vaskos jatekot vitte tokeletesen mediumon max resulution ugy hogy a hatterbe ment a bongeszo facebookal nyitva , torrent , winamp es a jatek laggmentesen ment ugy hogy a leptop minimalisan melegedett aztan a gta IV t kiprobaltam azis lowon futott 21-24 fps el ugyhogy nem rosz) en 91959 forintert kaptam meg a boltba es nemrosz informaciok rola: [link] nezz korul a neten hogy nem talalsz e ien leptopot a kornyekeden en ezt ajanlom mert ez jo! [link]
2015. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, utánanézek a kis gépnek!
2015. júl. 8. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!