Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya hőmérsléklet?

Videókártya hőmérsléklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hónapja vettem újan egy asus gtx750-est, ha netezem 45-47 fokos, viszont ha játszom (Far Cry 3) felmegy 70 fokra. Az a 70 fok nagyon sok? Nem fog elromlani? Lehet, hogy a meleg idő is közrejátszik, mivel amikor nem volt ilyen meleg netezésnél 32-35 fokos volt..


Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. júl. 7. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel netezés közben semmivel nem terheled így nem is fog felmenni a hőfok.. a 70 még rendben van
2015. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen időben teljesen jo az a 70 fok. Sőt amugy is, egyáltalán nem sok.
2015. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyáron mindig melegebbek a hardverek..

Amúgy single fan? (Egy ventillátor)

Azoknál alap a 70 fok terhelés alatt.

2015. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trevor. ***** válasza:
Nekem 80 fokos szokott lenni az Asus GTX 750 Ti, szóval egyáltalán nem sok a 70 fok.
2015. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik az én 750 Ti-mnek valami nagyon jó hűtése van, mert nem láttam 60 fok felett terhelés alatt. :D
2015. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
Gondolom a tied nem 1 ventis és nincsen tuningolva :P
2015. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, két ventis, és nincs tuningolva. Nem merem, soha nem tuningoltam még semmit a gépemben. :D Majd akkor fogom, ha már valami katasztrófálisan gyengén fut a kártya miatt, de remélhetőleg addig eltelik 1-2 év.
2015. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!