Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb periféria...

Melyik a jobb periféria összeállítás játékra? (Többnyire CS:GO, bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A mostani perifériáim:


Egér: SteelSeries Kana v2

Egérpad: SteelSeries QcK+

Fejhallgató: Razer Electra


Egérpadot már rendeltem másikat, mert a mostani már nagyon megnyúzott állapotban van. És az nem más mint egy Xtrfy NiP Lightning közepes méretű egérpad.


Most azon gondolkozok hogy melyik a fontosabb játékok alatt? A fejhallgató vagy pedig az egér? Mert a Razer Electráról és a többi Razer termékről nem sok jót hallottam. Amit kinéztem fejhallgatónak az egy SteelSeries Siberia v2, egérnek pedig egy Zowie EC2-t néztem ki. De ha a Zowie egeret megvenném, akkor a fejhallgatóm maradna. És pár évig nem fogok újat venni, szóval nagyon de nagyon gondolkozok hogy melyik legyen... És az egérhez kapnék ajándékba egy Zowie Camade kábeltartót, ami szerintem jó lenne, mert a Kana v2-m vezetéke nem valami hosszú, ezért nem sok vezeték jut el szabadon, mert pont hogy annyi van, amennyi az asztalra feljut. De a Zowie-nak hosszabb vezetéke van és a kábeltartóval nem lennének olyan gondjaim hogy beakad az egér, a vezetéke végett. Ezért nem tudom most melyiket válasszam, jól jönne a segítség...

Előre is köszönöm a válaszokat, megy mindenkinek a zöld! (Kivéve ha badarságot ír!)


2015. júl. 6. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!