Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell optiplex DX280 as gépem...

Dell optiplex DX280 as gépem van szerintetek belemegy ez a processzor? Gyors választ légyszí.

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem , hogy Egy ilyen proci bele -e megy a gépebe Intel Pentium 4 D820 2.8Ghz/2mbl2/800fsb. (2mag)Az alaplap neve : Dell Optiplex DX280 ddr2 es ram megy be pci-e es videókártya ,gondolom akkor a 2 mag is belemegy nem?

2015. júl. 6. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Sima Pentium D
2015. júl. 6. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem GX280-as a te géped.

Igen, belemegy, mivel a jelenlegi processzorod ( [link] foglalata megegyezik a kinézet processzor ( [link] foglalatával (LGA775).

2015. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ , azóta már kipróbáltam és nem megy sajnos fekete a kép . Olvastam külföldi oldalakon hogy maximum P4 3.6 ghz megye bele
2015. aug. 3. 08:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként igen s775 -ös csak nem fogadja a 2CPU-t.

Amit még le akarok írni ha többen is megnéznék ezt a kiírásomat , hogy láttam hogy sok ember kérdezi ,hogy lehet e ezzel az alaplappal(GX280) húzni a processzort. Nem lehet sajnos se bios-ban se setFSB vel se ClockGen progival. SetFSB-nél ha húzunk rajta egy kicsit akkor egyből le fagy a gép. Rájöttem ez azért van mert a bios-ban fel kéne egy kicsit húzni a feszültséget de sajnos ezt sem lehet.Egyébként a gép (Dell Optiplex GX280) 4 GB rammal lehet bővíteni 4x1gb maximum 667 mhz és DDR2.Processzor az 3.6 Ghz Pentium 4 MAX! Videókártya PCI-E 2.0 sima DDR.Azt hiszem ,hogy DDR2 is belemegy.

2015. aug. 5. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!