Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu Siemens D1561-hez...

Fujitsu Siemens D1561-hez milyen videókártyát?

Figyelt kérdés
Van egy már kb. 5 éves gépem, egy nVIDIA GeForce4-es videókarival. Hallotttam hogy ez nagyon régi, és láttam hogy a legújabb drivere is csak Win2000-XP-re jó. Nekem meg 7-em van. Így jönnek a hibák, videónézés közben kékhalál (neten nem), játék nem is működik. Kompatibilitásba telepítettem a drivert. Egyszer sikerült megoldanom, de nem emlékszem rá. Már azon gondolkoztam, vennék egy új gépet, de pénzem nincs rá. Szóltak hogy miért nem veszek egy új videókártyát. Igen ám, de milyet? Az alaplapom: Fujitsu Siemens D1561. Ram: 1,5 GB Proci: Intel Celeron CPU 2,66 Ghz. Ehhez a konfighoz milyen videókártya kéne? Ha meg nem tudni, akkor egy megoldást írnátok a driveres problémára! Köszönöm előre.

#NVIDIA #2000 #Fujitsu #MX #Siemens #XP #D1561 #nVIDIA GeForce4 MX 2000
2015. júl. 6. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a gépre már nem érdemes költeni, egy agp-s videokártya árán már majdnem veszel egy normális használt gépet:

[link]

2015. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a GeForce4-est nem lehet jobb működésre bírni? Bocsi, nem írtam ki teljesen, nVIDIA GeForce4 2000.
2015. júl. 7. 15:40
 3/3 A kérdező kommentje:
MX 2000
2015. júl. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!