Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop választás!?

Laptop választás!?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam beruházok egy nem túl komoly laptop vagy notebookra amin azért alap játékok szépen elfutnak.Találtam 2 egészen szép darabot : [link] ,

[link]

ezek közül nem tudok választani . Szempontok : játékot futtatás , garancia , akkumulátor

(ha találtok jobbat 125 ért linkeljetek)



2015. júl. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
asus
2015. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem kapsz játékra való laptopot, a minőségük miatt egyik sem jó, ezt vegyed:

[link]

2015. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amit küldtél annak a procija is gyenge nem beszélve hogy integrált a vidikari
2015. júl. 5. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb minőségű és tartósabb, mint a magyarázatban linkelt gépek, az azokban levő videokártyával sem mész sokra, csak egy plusz hibaforrás
2015. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az az AMD procis Lenovo nem olyan jó, garancia szempontjából szinte 0, és hiába szép papíron, hogy quad core, meg magas órajel, de a való életben lassú (lassabb, mint egy 1,7-es i3)


Ezek az alap AMD VGA-k, illetve a geforce 820m nagyon gyengék, nem erősebbek egy integrált kártyánál.


Én azt tanácsolom, hogy vagy vegyél egy Toshiba vagy Dell gépet, 3 év normális garanciával, i3 procival, integrált VGA-val(valamennyire ezen is el lehet játszani)


Vagy vegyél egy ilyen Acert, tűrhető 2 év garancia van rá, és nagyon jó a VGA (a 840m ég és föld a 820m-hez képest), illetve az akkuja is legjobb a mezőnyben, nagyon nagy.

Az az AMD procis Lenovo nem olyan jó, garancia szempontjából szinte 0, és hiába szép papíron, hogy quad core, meg magas órajel, de a való életben lassú (lassabb, mint egy 1,7-es i3)


Ezek az alap AMD VGA-k, illetve a geforce 820m nagyon gyengék, nem erősebbek egy integrált kártyánál.


Én azt tanácsolom, hogy vagy vegyél egy Toshiba vagy Dell gépet, 3 év normális garanciával, i3 procival, integrált VGA-val(valamennyire ezen is el lehet játszani)


Vagy vegyél egy ilyen Acert, tűrhető 2 év garancia van rá, és nagyon jó a VGA (a 840m ég és föld a 820m-hez képest), illetve az akkuja is legjobb a mezőnyben, nagyon nagy.


[link]

2015. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az acer amit küldtél eggyetlen kifogás hogy linux , de azt gondolom simán ujra tudom huzni hogy w7 vagy w8 legyen , nem ?
2015. júl. 6. 01:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Újra lehet húzni, persze.

Azért linkeltem ilyet, mert te is olyat linkeltél, amiben nincs Win.


Igazából tök mindegy, hogy van-e rajta linux, vagy nem, mert ha linuxxal szeretnéd használni, akkor is újra kellene rakni, mert elég kókány módon telepítik ezeket, éppen csak, hogy legyen rajta valami.


Ha megveszik ezt a gépet, az az első, hogy ledúrják :)

2015. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!