Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitógépem hangosan...

A számitógépem hangosan zavaróan zörög Véleményem szerint a táp csinálja Megsérülhetett a táp?

Figyelt kérdés

Kérdésem annyi, ha pakolás közben oldalra fektettem a gépet és ettől megsérült a táp akkor mi a teendő?

Bár ennyitől igazán semmi bajának nem kellene lennie a tápnak mégis olyan mintha rezegne a fém, mintha valami hozzáérne valamihez

Mi a megoldás ilyen esetben?



2015. jún. 26. 15:07
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy gépház sérülhetett meg és elfeformálódhatott?
2015. jún. 26. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, igazából fene tudja. Nekem is zörög a gép és ennek az oka a ház ventilátora hátul. Olyan, mintha egy centrifuga menne néha.


Kapd szét és nézd meg, hogy honnan jön a zaj. Attól mert oldalra fekteted, a tápnak nem szabadna tönkremennie.

2015. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen én is ezen gondolkodtam!

Köszi a választ

2015. jún. 26. 15:18
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Nálam ilyet a HDD rezonálása okozott, az is csak addig, amíg nem basztam rá egy qrva nagyot az előlapra :D
2015. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen ez már nálam is szintén előfordult, hogy a kukában landolt a gép XD

Most viszont sikerült a hiba okát feltárni, a burkolat és az előlapi ventillátor volt az ami nem megfelelően illeszkedett és a ventillátor zörgette a burkolatot!

Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!