Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya lehet a ludas?

Kettu kérdése:

Videókártya lehet a ludas?

Figyelt kérdés
Napi kb 5x ujraindul a gép, de csak úgy, hogy pl zenét hallgatok, videót nézek, vagy After Effects - Photoshoppal dolgozom, de játék közbe nem. Egyszer csak megáll az egér egy 5másodpercre és ujrabootol a gép, mintha egy resetet nyomnék... Merevlemezre gyanakodtam mert nemvolt az igazi és cseréltem de fent áll ugyan úgy a hiba, videókártyára gyanakodom így, de a tápegység is megfordul a fejembe, de végül is a gép nem kapcsol ki csak lefagy és ujrabootol. A videókártya: Asus r7 260x, nincs még egy éves se. Előre is köszi a segítséget!

2015. jún. 26. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagyis a kurzor áll meg, nem az egér :))))
2015. jún. 26. 14:01
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ird le az alkatreszek pontos tipusait


mikori a tobbi hardver?


ki takaritotad? pasztaztad?


hofokokat meg kellene nezned pl. Aida64 el


alapon, jatek kozbe, es munka kozbe


mi hogy valtozik


a fagyas nem jo jel mert valami apro hardver hiba is okozhatja

de rosz driver, bios bealitas is

vagy virus is


memtest86+ t is futathatnal (ram ellenorzo)

2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tápegységet kellene cserélni, és úgy megnézni. Vagy a hőfokokat is érdemes még előtte, hisz amikor valamilyen hőmérséklet túl magas, akkor szokott ilyet, hogy leállítja, vagy újraindítja a gépet biztonsági szempontból!
2015. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Asus M4a78LT-M LE

4gb Kingston DDR3 1330mhz

WD 1tb Blue

Corsair CX600

Amd Athlon X2 255


A videókártya hője az 50fok fölé nemszokott menni, amikor merevlemezt cseréltem ujratelepítettem mindent, egész windowst.


Lefuttatom ezeket akkor! De lehet, hogy ez kevés lesz, valószínű akkor, hogy valami rejtettebb hiba lehet amit nembiztos, hogy észre tudok venni. :/

2015. jún. 26. 14:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyan 2havonta takarítom, de nem pasztáztam még. A procin van újabb hűtő, egy Artic Alpine Pro Rev2, annak mondhatni friss a pasztája.
2015. jún. 26. 14:22
 6/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg: Alaplap 26°C

CPU 21°C

VGA 31°C


És kb 10perce indult ujra.

2015. jún. 26. 14:27
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagyon huvos az


persze terhelve is kelene


memtest86+ t nyomasd neki, sokaig tart persze de tudod hogy ram e a hibas


cpu gyorsitotart is lehet tesztelni az Aida64 el is ha jol tudom


vga t es vram ot viszont nehezebb valami gpu streszer progi kelene ami vram tesztre is kepes vagy legalabbis teletomi azt is


ha az alaplap hibas azt programal nem lehet kiderizeni :/

2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
tapot is csak muszerel lehet bemerni, es hazilag nehez mert terhelten is be kell
2015. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi kipróbálom! Most After Effects el dolgozom, az eszi nagyon a gépet, nézem sűrűn a fokokat, utánna meg leterheltetem ezekkel a progikkal! Hátha meglesz a probléma!
2015. jún. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!