Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról és szerintetek lehetne-e az árából egy kicsit faragni?

Figyelt kérdés

Itteni korábbi iránymutatások alapján raktam össze. Ha valami nem oké, légyszíves szóljatok és módosítom.


[link]


2015. jún. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem felesleges az optikai meghajtó, meg a 2 terás hdd.Inkább vegyél egy 1terásat, és egy 120as ssd-t
2015. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Igen, procinak i5-4460, EZRX merevlemezt ne, inkább 1TB-s WD Blue vagy Black, háznak Raijintek Arcadia vagy Thermaltake Commander.
2015. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos. Optikai meghajtó kell, mert néha a szülőknek írok ki ezt-azt. Ezen proci mellett meg azért döntöttem, mert később ha kijön az Oculus (vagy valami hasonló VR cucc), akkor szeretnék venni egyet. Aztán jó lenne, ha nem kéne a videokártya mellett a processzort is cserélni. Ráadásul CAD programot is futtatok (bár pár lakásos társasháznál nagyobbal még nem volt dolgom, szóval nem kell komplex tervekre gondolni; felesleges az i7).


Raijintek Arcadia házat akartam korábban, de már nincs fekete. A Thermaltake Commander pedig nem tetszik. Nekem valami szolídabb kéne, ezért választottam azt, amit, de ha van jobb, akkor szívesen veszem a javaslatokat.


Blue vagy Black merevlemezeket pedig nem találtam. Kisegítenétek? SSD-t egyébként most még nem akarok venni bele, majd inkább később, ha lesz fölösleges pénzem.

2015. jún. 25. 18:32
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem a blue és black dolog nyitjára.


A WD10EZEX típusú jó lenne?

2015. jún. 25. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Illetve kinéztem közben egy házat is.


[link]


Véleményeteket megköszönöm.

2015. jún. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!