Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen gépet vennék vélemény?...

Ilyen gépet vennék vélemény? Hány fps lenne csgoban? GTA 5 elfutna rajta? Ha van házam/tápegységem érdemes ujjat venni vagy abbol az árbol vegyek bele egy 128gb ssd?

Figyelt kérdés

ProcessorIntel Core i5-4460

Processor Cores4

Processor Speed (GHz)3.2

Processor TurboBoost Speed (GHz)3.4

Processor Cache Memory6 MB

RAM Memory8 GB DDR3

Hard Drive Capacity1 TB 7200 RPM

Optical Storage24X DL DVD+/-RW Drive

Graphics ControllerNVIDIA GT 730 2 GB

Video Memory2 GB

Bluetooth Compatible

Wireless802.11b/g/n

USB InterfaceUSB 2.0 / USB 3.0

USB Ports4/2

LAN Ports10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN

Video PortsHDMI, DVI, VGA

Weight (lbs.)38 lbs

Dimensions (WHD)19.4 X 7.9 X 16.9


2015. jún. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
azt nem tudom hány fps-ed lenne csgoban, de a gta 5 elfutna a gépeden
2015. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
ez valami előre összerakott förmedvény? gyenge játékra alkalmatlan az a videokártya
2015. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne alkalmatlan? Nézz videot youtube, lowon simán elfut a gta v. Annyira csak nem szar kezdésnek. Az én kérdéseimre miért mindig ilyen tiszteletlen válaszokat kapok? Első köszi,megy a zöldkéz.
2015. jún. 25. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:

tiszteletlen? ohh fenséges uram nem mondta hogy ön az akkor fejet hajtok(ez az internet méghozzá anonim oldal lehet veled szemben akár egy 8 éves akár egy 90 éves is)..


én csak a pénzed pazarlásától védenélek meg mert egy ilyen vga egy x4 860k-hoz is gyenge lenne (és ugyebár a 2gb vramot soha nem használja ki a gyenge gddr3 128bit-en) és a 860k proci csak fele annyiba kerül mint az i5.. persze a táp pontos típusa sincs leírva ami valószínű hogy egy erősebb vga-t el se bírna ha egyszer fejlesztenéd ezért azt is cserélned kéne (+15000ft kiadás persze ha addig a gyenge védelem nélküli táp nem süti meg az alkatrészeket egy viharos napon)


így én semmiképp nem ajánlom hogy ezt a gépet vedd meg inkább abból az összegből amit költenél rá itt az oldalon rakass össze egy jó gépet és rendeld meg pcx-ről..

2015. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!