Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GA-Z97P-D3 alaplaphoz...

GIGABYTE GA-Z97P-D3 alaplaphoz FRACTAL DESIGN Core 2500 ház szerintetek megfelelő?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor leírnátok, hogy mik a tapasztalatok az ilyen házzal? Szellőzés szempontjából megfelelő?


Nagyjából nézegettem a házakat és körülbelül ilyen árfekvésben vennék valami szolidabbat. Ezen pedig nincs semmi barázda, vagy fölösleges hülyeség.


2015. jún. 24. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy vennék külön processzorhűtőt is (Deepcool Gammaxx 300), bár nem tudom, hogy mennyire szükséges egy i7 4790-s procihoz (nem k-s, nem is akarom húzni).
2015. jún. 24. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:

gigabyte húzható alaplapokban (z-s kategória) nem éppen a legjobb, inkább maradnék asrock-nál, asusnál vagy msi-nél.


Ház maga nem rossz, belemegy az mATX meg ATX lap, viszont elég rövid, ha jó hosszú vga-t akarsz belerakni, gondok lehetnek vele. Nekem 32 centis gigabyte kártyám van és épp hogy belement egy ugyan ilyen belsejű másik házba, szó szerint ki lett centizve, mert kb annyi hely van a 2 fal között.

2015. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor ezek szerint ez az alaplap akkor szükséges, ha húzni akarom a procit?


GIGABYTE GV-N970IXOC-4GD GTX970 4GB GDDR5 PCIE videokártya menne a konfigba.

2015. jún. 24. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel z-s lap, igen, tuning procinak való tuning lap (i5 4690k pl). Ezzel tudod állítani az áramerősséget, amit a proci kap, így növelheted a teljesítményét.
2015. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4: Hát, köszi. Ezt nem tudtam. Valaki ajánlott nekem itt egy konfigot és ő valóban k-s procit rakott bele. Viszont én eddig sem húztam őket és vígan elvoltam velük.


Akkor asszem másik alaplapot fogok választani. Köszi még egyszer.

2015. jún. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!