Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptophoz eredeti usb-s külső...

Laptophoz eredeti usb-s külső DVD-írót javasoltok vagy jó az asztali gépből kivett is?

Figyelt kérdés

Természetesen a szükséges házzal és átalakítóval usb-re.

Melyikkel jövök ki olcsóbban, ill. egyáltalán működőképes-e, ha az asztali gépeset alakítom át usb-s csatlakozásra?

(sajnos csak utólag vettem észre, hogy gyárilag nem tettek bele dvd-írót, pedig nagyon kéne ...)


2015. jún. 24. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap pont egy asztalit berheltem hozzá, mert volt egy asztali gépbe való DVD íróm meg ház is itthon. Kicsit nagy, de működik.
2015. jún. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Jó az asztali is, de neked kell tudni.


Egy új külső író kb. 7 ezer. Kicsi, kompakt és elég neki az 5v, amit az USB -ről felvesz.


Egy 5,25" -os külső ház 4-5 ezer, viszont lesz egy nagy ormótlan dobozod külső táppal, amit nehezebb hordozni.


Én az előbbit választanám.

2015. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mutatvány ott dől meg, hogy az átalakításhoz extra alkatrészek kellenek,(Pl. egy ház)ami elviszi a hasznot.

És még órmótlan is az eredmény.

Egy gyárilag USB-s külső optikai meghajtó pedig rugalmas, bármely USB csatlakozóval szerelt géphez használható, kicsi, csinos, működik.


Vagyis szerintem maradja a gyári megoldásnál, bár a te pénzed, a te döntésed.

2015. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi, sztem is a gyári usb-s lesz ...
2015. jún. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!