Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lenne ez a konfig? Mit...

Lord Hidan kérdése:

Milyen lenne ez a konfig? Mit tegyek még bele?

Figyelt kérdés

msi 760GA-P43 FX

AMD FX 6300

2x4gb samsung memória - ez még nincs meg

ASUS Radeon R7 260X OC 2GB GDDR5 - ez még nincs meg

tápom most N base 500w gondolom ez nem lesz elég bele

és a házat még nem gondoltam ki max 10.000Ft-ig vennék


2015. jún. 23. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a konfig egy kuka.. a táp gyenge a videókártya erősen alulméretezett a procihoz az alaplap miatt pedig laggolna minden mivel fx alá 20000Ft felett kezdődnek az alaplapok ezzel a lappal a proci nem fog elég áramot kapni..
2015. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A táp a mostani gépemben van ha 1 hónapig elmenne vele nekem már az is jó lenne

Az alaplap szerintem meg nem olyan szar fél éve 21ezret ért újonan sokaknak egy ASUS M5A78L-M LX3-el is teljesen jól elmegy alaplapot már nem fogok cserélni de várom a táp ötleteket

2015. jún. 23. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alaplap elégséges.

A proci jó középkategóriás cpu.

A vga-ból elbírna erősebbet is a konfig, minimum egy r9 270x lenne ajánlott.

Azt a tápot sürgősen selejtezd ki, nem bíznám rá a gépemet a helyedben. Nincsenek róla jó véleménnyel a felhasználók, drága és rossz. Ennyi pénzből már közel minőségi tápot is kaphatnál.

2015. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani valamit ami nem is olyan drága és jó is? nem terveztem ezt bele rakni csak egy kis ideig míg nincs másik :)
2015. jún. 24. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos belerakni, de valószínűleg nem történik katasztrófa. Ha nem járatod hosszú időn át, akkor 98% hogy nem lesz baja a gépednek. A maradék 2% a hibafaktor.

Ez egy minőségi tápnál 0,1% lenne. (jellemzően a magukra valamit is adó cégek 0,1-0,2%-os hibahatárnál nagyobbal nem dolgoznak)


Én semmiképp sem javaslom az nbase használatát, de ezt rád bízom.

Ha minél olcsóbban akarod megúszni, itt egy tízezres, 400 wattos antec: [link]

2015. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!