Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, és egy ismerősöm eladná az övét. Januári gép, tehát még nincs 1 éves. Megéri e megvenni?

Figyelt kérdés
FUJITSU SIEMENS AMILIO 1705 Xp típusú, és még ezeket írta róla: 1gb ram,80 g winyo, intel celeron m 1,6 proci. Semmi baja nincs állítólag, és 50ezer forintért adná ide. Mível nem értek hozzá, ezért kérdezem hogy ez megéri e?
2008. szept. 2. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ez kb. a reális ára. (az e-bay- en is ennyiért fut...)
2008. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Én a használt laptopom 70ezerért vettem egy éve és akkor 4éves gép volt, bár teljesen felújítva. Semmi baja nincs azóta sem. Szerintem ennyi pénzért nehéz máshol kapni jó gépet, úgyhogy csapj le rá :-D
2008. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. szept. 3. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni a gépet és milyen szoftvereket akarsz rajta futtatni?
2008. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mi az a szoftver
2008. szept. 4. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

a számítógép lényegében kétféle "alkatrészből" áll:

- hardwer

- szoftver

a kettőt nagyon könnyű megkülönböztetni, mivel a hardwer az, amelyik, ha a lábadra ejted, akkor fáj... :)

komolyra fordítva és egyszerűen:

a szoftver a gépen futó program, ill. programok

2008. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!