Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy laptopomban hány slot van memóriának?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy új laptopot nagyszüleimtől akik Romániában élnek és ha beütöm a sorozatszámát, hogy nézzek pár tulajdonságot rólla csak román oldalakat ad ki. Most 4GB RAM van benne és arra gondoltam, hogy előző laptopomból át lehetne rakni bele? Úgy 8GB lenne benne. Mostani laptopom tipusa: ASUS x452cp-vx018d, a régiét sajnos nem tudom, köszönöm a segitséget előre is :)

2015. jún. 22. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszeded a borítását és megnézed.
2015. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 slot szokott lenni álltalánoságban.
2015. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 re gondoltam én is csak azt nem értem, hogy a feladatkezelőben ha megnézem akkor miért ir 4 et? Számomra ez lehetetlen xD
2015. jún. 22. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
A feladatkezelő csak a memória kapacitását írja, mivel 4 gb ramod van, ezért ír annyit
2015. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aida64 megmondja.


De lehet meg kell hackelni teljes verzióra.

2015. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomszika válasza:
A legegyszerűbb megoldás, hogy letöltöd az Everest vagy az AIDA32 nevű rendszer információs programot, amely azonnal elárulja mennyi slot-od van illetve teljes bontásban tudatja, melyik szabad , vagy foglalt.
2015. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :) Esetleg valaki egy linket tud adni az everesthez?
2015. jún. 23. 17:20
 8/8 Tomszika válasza:
2015. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!