Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 10 7850k alá mien alaplapot...

Rolrif84 kérdése:

A 10 7850k alá mien alaplapot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Videokártyát, majd később lehet, hogy teszek bele, de komoly videokártyára jelenleg nem futja, gyengébbet meg nem akarok, gondoltam egyenlőre ez is megteszi egy darabig. Szerintetek, ha bejön a directx12 akkor elbírná ez a proci az r9 280 - at? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 20. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ASUS A88XM-A alaplap és jelenleg egy r9 380-at is elbír FullHD-n vagy afelett, azonban azt senki sem tudhatja, hogy a Dx12 megjelenése után elég lesz-e neki. Nem vagyunk jósok. Ettől függetlenül remekül lehet húzni azt a procit, így én azt mondanám hogy elég lesz.
2015. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.


Dx12 nem a proci terhelését csökkenti, amivel az jár, hogy gyengébb proci is elbírja?

2015. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem számít a tuning,akkor bármilyen A55-nél komolyabb jó lesz.

Ha szempont,akkor egy 16-19 ezer közötti A88-t.

2015. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# 2 Ez így igaz, a másik oldalról viszont ott van az, hogy a pletykák szerint akár 25-40%-ot is gyorsulhat egy HD 7xxx szériás illetve azutáni videókártya a Dx12-nek köszönhetően, így lehet hogy a procit jobban ki lehet használni, de a VGA-t annál is jobban. Ezért írtam, hogy nem vagyunk jósuk, fene se tudja hogy mi lesz :)
2015. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, majd meglátjuk. :P
2015. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!