Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R7 260X-ből szerintetek az 1...

R7 260X-ből szerintetek az 1 vagy a 2GB-os verziót érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

és gyártók közül?

A Sapphire verzióra kacsintgatok, előtte az Asus-okat nézegettem, viszont nagyon sok olyat olvastam, hogy az Asus r7 260x gyártási hibás és fagyogat… Nem is egy embernek…

Valakinek más gyártó által kidobott R7 260X-el van valami tapasztalata?



2015. jún. 19. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
2GB-osat.Mert a játékoknál jobb a több vram.
2015. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Sapphire jo lesz,

2GB nak ezen a kartyan m'eg nem sok ertelme van (gyenge azokhoz magas fps el amik 2gb vram ot hasznalnak magas reszeletsegnel) bar ma mar jatekoknak kelhet enyi (tehat 1gb os valtozat valamelyik jatekoknall igy is hatranyosabb lehet), igy ha egyarba van vagy csak 1-2ezerel dragabb, akor szerinted?

2015. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintetek?

2015. jún. 19. 21:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyre több helyen olvasom azt hogy felesleges 2GB-osat venni.

Tehát kertelés nélkül.

GTA V-hez jó lenne az egy gigás is?

NAGY hátrány lenne 1GB-osat venni?

2015. jún. 21. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
GTA V-höz 2GB-os kéne.Biztos ezt is lepontozzák ahogy az elözött...
2015. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le! :)

és én is úgy gondolom, hogy oda 2GB-os kell. Hiába alacsony felbontás.Ezt olvastam: "sajnos már 1080p-nél kisebb felbontásra is kell a 2GB. Nekem 1280x1024-ben GTA5 alatt egyszerűen kifogyok a VRAM-ból."

Végűlis 3 ezer forint a különbség. Nem filléresedek, inkább megveszem a 2GB-osat! :)

2015. jún. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!