Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég ennek a gépnek egy...

Elég ennek a gépnek egy 500W-os táp?

Figyelt kérdés
Processzor: AMD A10 6800K. Alaplap: Msi FM2+-os, a nevét pontosan nem tudom. Ram: Kingston hyperx 8gb(2x4) 2133mhz. Videokártya: ASUS Radeon R9 290 DirectCU ii. Van esély hogy elég az 500w?
2015. jún. 19. 07:56
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet igen, lehet nem


sajnos olyan hogy 500w os tap nincs


minden ilyen nevleges teljesitmenyu mas kepesegu...


vagyis egyik vga nak es cpu nak lehet csak 200w ot tud adni azt is kette osztva, a masik meg akar mind az 500 at akar egyben


pontos tipus szamit, nem nem marka, az se eleg semire

2015. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha most venel tapot gephez


FSP Raider 550 az egyik legolcsobb legidealisabb, anyira nem adnam lejebb egy 290 el, mar csak azert sem mert ".kisebbekel" 3-4ezret se sporolnal, es azokat jobban nyuzatnad gepedel

2015. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van tápom, kb 1 éves a többi alkatrész, a videokártyát most venném hozzá. Egyébként Chieftec CTG-500-80P tápom van, úgy tudom, hogy ez minőségi.
2015. jún. 19. 18:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Az FSP Raider volt az eredeti terv egy éve, csak azt olvastam, hogy rövidek a kábelek. Ment mindenkinek a zöld kéz.
2015. jún. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!