Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig kb.130. 000-150. 000-ből?

Konfig kb.130. 000-150. 000-ből?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék összerakni egy új gépet játékra, a lényeg gyakorlatilag annyi lenne, hogy az Elite:Dangerous c. játék fusson viszonylag magas beállítások mellett lehetőleg 1440p-ben.

150k fölé nem nagyon akarok menni, de minden véleményre kíváncsi vagyok.

Intel + Nvidia kombót preferálom.


Továbbá: Érdemes még 1150-es lapot venni, vagy inkább várjak vele?(nem sürgős, 3-4 hónapnyi türelmem bőven van)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. jún. 18. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hajrá fiúk ! ehhez a képfelbontáshoz egy gtx 960 kelleni fog. ennyi pénzből egy i3-al jönne ki cska szerintem teljesítményben elég lesz ,csak akik meg vannak rögzülve róla hogy a ht semmi pluszt nem ad vagy nagyon keveset azok nincsenek ki békülve vele de ez nem igaz nagyon sok helyen többletet add a ht akkár 15-20 fps-ek is megdobhatja a minimumot ha nem többel. mellesleg jó áron elviszik őket tehát ha i5 -re szeretnél majd váltani nem kell hű de sokat potolnod használtan viszik mint a cukrot az i3 4130-tól.
2015. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha árban fölé megyünk, mint mondtam, kíváncsi vagyok minden véleményre. Egyébként az ED elfut kb. mediumon 720p-ben egy 9800gt-n is, egy 750ti esetleg nem lenne elég az 1440-hez?
2015. jún. 18. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha támogat UHD-t (2560*valamennyit) akkor elég a medium/high köré,amúgy se egy nagy gépigényű játékról van szó,viszont ne várj semmit tőle nagyobb játékoknál!
2015. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!