Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen LED-et lehet lehet...

Milyen LED-et lehet lehet rákötni az alaplapra?

Figyelt kérdés
A powerLEDe és a hdd visszajelző LEDe a gépházamnak zárlatos lett, a táp nem is enged bekapcsolni, mikor rá van dugva. Milyen fajta LED-et rakhatok a kábel végére, hogy működjön?

2015. jún. 17. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sima 5 voltos, ha így érdekel.

Egyébként működnie kellene nélküle is. Csak ugye nem látod, hogy be van-e kapcsolva...

2015. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, működik nélküle, és pont ez a bajom, hogy mikor kikapcsol a monitor, akkor nem tudom, hogy be van-e kapcsolva a gép, és mikor leülök, pont hogy kikapcsolom a gépet.
2015. jún. 17. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár milyent kereskedelemben kapható ledet ráköthetsz
2015. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés! De akkor nincs különbség közöttük, hogy az egyiknek kisebb, másiknak nagyobb feszültség kell?
2015. jún. 17. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A ledek 1,5 V tol 4,5 V tartományig működnek csak a polaritásra kell figyelni!


De ha bemész egy olyan számtek boldba ahol foglalkoznak használt dolgokkal is lehet hogy ingyen is adnak neked zsinórostól együtt

2015. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippet! Gépházat is így kértem egy szervizes boltból :)
2015. jún. 17. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2015. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!