Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni 8gb RAM-ot....

Szeretnék venni 8gb RAM-ot. Dual-Channel-es az alaplap. Most van 4gb RAM benne.12gb-ot szeretnék összesen. Az megoldható lenne, hogy csak simán beletenném a 8gb-ot? Mert olyat is hallotam, hogy csak ugyan olyan ramot lehet betenni. Pl. : 2*8gb

Figyelt kérdés

Ilyen az alaplapom.


[link]


Ilyen RAM-ot szeretnék.


[link]


2015. jún. 16. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen géped van, hogy 12gb ram kell?

nekem 8gb van a gépembe (4x2gb)

és 65% fölött még sose volt használva a ram, pedig gta 5 futott böngésző mellett.

2015. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg ha mindkettőt egyszerre teszed be, kékhalálozni fog a gép.
2015. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehetsz bele másmilyen ramot is, a gép 95%, hogy futni fog rendeltetésszerűen. Vegyél bele 4GB-ot, mert akkor a 8GB tud dual channel módban futni, így gyorsabban tud működni.

8GB meg bőven elég a következő pár évre.

2015. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

*Azért ha van rá lehetőség, érdemes két azonos típust használni, illetve fontos, hogy tudják ugyanazokat a paramétereket (pl. 1333Mhz Cl9).

Vagy 12GB-ot használsz single-channel módban, vagy 2x4GB-ot dual-channelben. Az utóbbi érné meg jobban.

2015. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy jobban megérné 1x4GB RAM-ot venni a mostani mellé, úgy gyorsabb
2015. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. jún. 16. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Am ha nem a RAM miatt fagy a gépem akkor mi miatt?
2015. jún. 16. 18:24
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem a ram miat kene befagyon a gep persze fug mit csinalsz de aze a 4 gb se olyan keves .. meg ha 2 lenne ertenem .. de mindt mondtam fug hogy mit csinalsz
2016. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!