Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy ha veszek SSD-t a laptopba, akkor a HDD is benne maradhasson?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megvenni: [link]

Van egy 500 GB-os HDD is a laptopomba, de csak 1 hely van benne, és a HDD helyére menne az SSD.

Arra nincs semmilyen megoldás, hogy a HDD is maradhasson? Az optikai meghajtó is SATA csatlakozós, és azt nem szoktam használni. Oda nem lehet valahogy berakni?



2015. jún. 16. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a dvd helyére pont befér.
2015. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
V300-t kerüld.
2015. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gábor_79 ***** válasza:
És az eMag-ot is feltétlen.
2015. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Igen, mehet a optikai meghajtó helyére. Ilyen cuccra lesz hozzá szükséged:

[link]

Sajnos nem túl olcsó, de másként könnyen kimozdulna. A házilagos rögzítést meg nehéz megcsinálni hogy esztétikailag is mutasson.


Nekem is v300 -as Kingston SSD -m van, semmi bajom vele.

De azóta több cikk is van róla, hogy nem ugyan olyan minőségű alkatrészekkel szerelik, mint amivel kezdték gyártani, szóval ezért kerülendő.


Az emag meg állítólag a garanciáztatással szopatja a delikvenst halálra.

2015. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Már elég sokszor vásároltam az eMag-ról, és még sosem volt gond.

Kb 1 éve vettem tőlük egy eBook olvasót is, ami rossz volt. Szó nélkül kicserélték. A posta költséget is állták.

2015. jún. 17. 15:50
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy állítólag! Néhány ember megszívja és farkast kiált a fórumokon, a többi hisz neki, és kialakul a pletyka, előítélet. De legyen hozzá szerencséd.

Mondom nekem a v300 -am is tökéletesen és gyorsan működik. Több mint 2 éve megvan, és 100% -os az állapota van még mindig az ellenőrző szoftverek szerint, de ettől még erre se akarlak rábeszélni, nehogy engem hibáztass. :)

2015. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én így használom évek óta a gépem. Előszőr még két HDD volt benne, most az eredeti HDD helyén SSD, a DVD meghajtó helyén meg egy HDD. 2nd HDD Caddy néven keresd az eBay-en, max. 2-3 ezer forintból megvan, fele mint itthon, csak kicsit többet kell rá várni. Az eredeti DVD meghajtó előlapját is rá tudod tenni a keretre, így kívülről nem is látszik, csak értelemszerűen nem lehet kinyitni a DVD meghajtót. Utóbbihoz rendeltem kábelt, így ha évente egyszer kell a DVD meghajtó, eSATA csatlakozon keresztül tudom használni.
2015. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is V300-am van, megbízhatóságra lassan másfél év alatt nincs panaszom, sebességre... gyorsnak gyors, de a még nem mókolt chipes V300-ak gyorsabbak voltak.
2015. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!