Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a procirol hianyzik egy...

Ha a procirol hianyzik egy ellenallas attol mukodhet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Leszedted a kupakját és ott hiányzik, vagy letört egy lába? Letört lábbal még működhet, mivel van redundancia benne.
2015. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem tudom értelmezni. A processzor egy zárt egység! Egy műanyagba foglalt elektronika amiből csak lábak állnak ki...

honnan hiányzik azaz ellenállás?

2015. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

olyanokra gondolsz a CPU közepén, mint alábbi képen?

[link]

2015. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Ó! Tényleg... az alján van pár ellenállás. Akkor visszaszívom az előző kijelentésem. Elnézést, tévedtem. (Valahogy az emlékeimben ez nem szerepelt.)
2015. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam. Ket kek helyet csak 1 van es a masik helye latszodik is h ottvkene valaminek lenni.
2015. jún. 14. 22:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Intel proci
2015. jún. 14. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:

A hely meg lehet, mert több típusnak is ugyan az az alapja, csak ha tied egy gyengébb, pl. celeron/centrino akkor kisebb a teljesítménye.

Alaplapon is vannak ilyen helyek, mármint ahol csak a helye látszódik, hogy lenne ott valami, pl. extra SATA, PCI-E vagy más portok, ami eggyel drágább alaplapnál megtalálható.


Ha nem letört, csak nincs, az még nem jelent problémát.

Ha lehet látni, hogy volt, de letört az már igen, ha el is indul instabil lesz.

2015. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!